kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Balkonų stiklinimas

Print
Balkonų stiklinimas - tai galimybė mažą ar didelę balkono erdvę paversti jaukia, šilta ir patogia patalpa. Teisingai pasirinktas balkono stiklinimas ir jo konstrukcija, Jums padės komfortiškai jaustis bei apsaugos nuo išorės triukšmo, kritulių ir vėjo. Sutvarkytas ir apšiltintas balkonų stiklinimas gali būti naudojamas kaip nedidelis žiemos sodas gėlėms laikyti, papildoma erdvė mėgautis puodeliu arbatos su šeimos nariais.
Description Balkonų stiklinimas - tai galimybė mažą ar didelę balkono erdvę paversti jaukia, šilta ir patogia patalpa. Teisingai pasirinktas balkono stiklinimas ir jo konstrukcija, Jums padės komfortiškai jaustis bei apsaugos nuo išorės triukšmo, kritulių ir vėjo. Sutvarkytas ir apšiltintas balkonų stiklinimas gali būti naudojamas kaip nedidelis žiemos sodas gėlėms laikyti, papildoma erdvė mėgautis puodeliu arbatos su šeimos nariais. Kokybiškai apstiklintas ir gerai apsaugotas balkonas bus tikrai patogi ir saugi vieta Jūsų laisvalaikiui. Tinkamai parinkti stiklai išsaugos Jūsų būsto šilumą ir, nemažindami patenkančios šviesos kiekio, sulaikys iš triukšmingos gatvės sklindančius garsus. Kambario, kurio viena iš sienų yra balkono stiklinimas, temperatūra šaltu metų laiku yra aukštesnė, o triukšmas sumažėja net penktadaliu. Tik įstiklinkite  savo balkoną ir Jūs nustebsite pamatę, kaip iš esmės pasikeitė Jūsų namai...

 

Balkonų stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis

Balkonų stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis gali būti pasirenkamas tuomet, jeigu norite turėti šiltą patalpą. Balkonų stiklinimas plastikine konstrukcija užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją, apsaugo nuo sudėtingų klimato sąlygų.

Balkonų stiklinimas ir jo konstrukcijos gaminamos iš plastikinių, ekologiškų baltų ar medžio imitacijos profilių be švino. Ilgesni ir sudėtingesni balkonai jungiami specialiomis jungtimis, o kampinių balkonų stiklinimui naudojamos standartinės 90 laipsnių jungtys, kurios stiprinamos cinkuoto plieno armatūra, todėl yra tokios pat patvarios kaip ir plastikiniai langai. Balkonų stiklinimas ir jo konstrukcinis skaidymas pasirenkamas individualiai, taip nusprendžiant kiek dalių bus varstomų, o kiek nevarstomų ir į kurią pusę atidaromų. Balkono stiklinimo patalpa vėdinama atidarius langą arba jį atvėrus iš viršaus.

Gyvenantiems pirmame aukšte ir siekiantiems papildomo saugumo, balkonų stiklinimas gali būti papildomai montuojamas dedant priešįsilaužiminę langų sistemą bei rakinamas rankenėles, kurios užtikrina sudėtingą balkono dalių atidarymą iš lauko pusės. Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis - ypatingai šilta, šviesi, saugi, jauki papildoma namų erdvė.

 

 Balkono stiklinimas Plastiko konstrukcijomis, Vilnius http://www.laikseka.lt/upload/Balkono%20stiklinimas%204.jpg Balkono stiklinimas Plastiko konstrukcijomis, Auksinis ąžuolas




Balkono stiklinimas stumdomomis aliuminio konstrukcijomis

Balkonų stiklinimas aliuminio rėmine stumdoma sistema - tai komforto, jaukumo ir elegancijos derinys. Tokio tipo balkonų stiklinimas puikiai tinka daugiabučių ar individualių namų įvairių konstrukcijų balkonams, lodžijoms, terasoms stiklinti.

Balkonų stiklinimas ir jo stumdomos sistemos dalys yra įrėmintos plonais ir elegantiškais aliuminio rėmais. 4 ar 6 milimetrų stiklai, esantys aliuminio rėmelyje, lengvai važinėja ant rėmo pritvirtintais bėgeliais. Balkonų stiklinime naudojami specialūs sandarinimo šepetėliai ir vandens nubėgimo kanalai.

Balkonų stiklinimas rėminėmis stumdomomis aliuminio konstrukcijomis pasirenkamas tuomet, jei teikiama pirmenybė ne šilumai, o dizainui ir išorės sąlygoms, kai tiesiog norite apsisaugoti nuo žvarbaus vėjo, kritulių, triukšmo.