kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Mediniai langai
Rezultatai 1 - 10 iš 10

Mediniai langai

"Euro" į vidų atidaromi langai

Į vidų atidaromi langai - tai populiariausi ir dažniausiai Europoje pasirenkami langai, dar vadinami Europietiško tipo langais. Į vidų atsidarantys mediniai langai atitinka griežčiausius Europos kokybės reikalavimus ir turi labai geras tiek šilumos, tiek garso izoliacijos savybes. Į vidų atidaromi langai puikiai tinka ir butui ir namui.

"Euro" nevarstomi langai

Vitrinos gali būti derinamos (integruojamos) su visais kitais EURO serijos gaminiais, kuriami didesni elementai.

"Nordic" į lauką atidaromi langai

Šio tipo langai ypač populiarūs Skandinavijos šalyse bei Jungtinėje karalystėje, kur dažnai lyja ir vėjuota. Vėjo gūsis į lauką atsidarantį langą dar labiau prispaudžia prie rėmo, tokiu būdu sumažėja pralaidumas tiek orui, tiek vandeniui. Gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės ekologiškas medžiagas ir moderniausias technologijas, todėl šie langai atitinka griežčiausius Europos kokybės reikalavimus.

"Nordic" į lauką atverčiami langai

Atverčiami į lauką langai patogiausi vieno aukšto pastatuose, balkonuose ar kitose erdvėse, kur langus galima valyti iš išorės. Varčia atsiverčia į lauko pusę, atvertus užtikrinama gera ventiliacija. Šie langai gali būti derinami (integruojami) su visais kitais NORDIC serijos gaminiais, kuriami didesni elementai.

"Nordic" nevarstomi langai

Vitrinos gali būti derinamos (integruojamos) su visais kitais NORDIC serijos gaminiais, kuriami didesni elementai.

"SASH" langai

Tokie langai dar vadinami angliško tipo pakeliamais langais. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės ekologiškas medžiagas ir modernias technologijas, todėl šio tipo langus galime gaminti išskirtinių matmenų ir modelių.

Mediniai langai

Gaminame aukštos kokybės EURO standarto langus, kurie pasižymi puikiomis šilumos laidumo ir patvarumo savybėmis. Tarpusavyje kruopščiai ir tinkamai parinktos šiuolaikinės sudėtinės dalys bei medžiagos leidžia gaminti ne tik standartinius, bet ir ypatingomis savybėmis pasižyminčius langus. Pavyzdžiui, akustiniai net iki 45dB triukšmo sulaikantys ar visą valandą atviroje +1000º C temperatūros liepsnoje nesudegantys mediniai gaminiai.

Medžio-aliuminio langai

Medžio-aliuminio langai pasižymi tuo, kad, juos gaminant, išskirtinės medžio ir aliuminio savybės bei privalumai sujungiama į vieną bendrą nepakartojamą ir savo savybėm už visas kitas langų sistemas pranašesnį produktą. Didelis šilumą, jaukumą ir natūralumą reprezentuojančių medienos rūšių pasirinkimas vidinei langų pusei ir net keleto formų visiškai atmosferos poveikiui atsparaus aliuminio ekranas sukuria nepakartojamą saugumo ir komforto jausmą. Itin didelis spalvų lango išorinei pusei pasirinkimas suteikia galimybę realizuoti bet kurio kliento kūrybines mintis ir norus.

Medžio-bronzos langai

Medžio-bronzos langai - išskirtiniams klientams, ieškantiems išskirtinių langų. Bronza kaustyti mediniai langai - tai patys žaviausi, tvirčiausi ir labiausiai iš kitų išsiskiriantys langai.

Pervarčiami langai

Apie horizontalią ir vertikalią ašį persiverčiantys langai iš kitų išsiskiria varstomų dalių matmenimis bei svoriais, kurie gali būti iki 2950 mm (varčios plotis), iki 2200 mm (varčios aukštis) ir net iki 300 kg (varčios svoris). Reguliuojami vokiečių kompanijos GU lankstai leidžia lango varčią perversti 180° kapu.