kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

"Euro" į vidų atidaromi langai

Print
Į vidų atidaromi langai - tai populiariausi ir dažniausiai Europoje pasirenkami langai, dar vadinami Europietiško tipo langais. Į vidų atsidarantys mediniai langai atitinka griežčiausius Europos kokybės reikalavimus ir turi labai geras tiek šilumos, tiek garso izoliacijos savybes. Į vidų atidaromi langai puikiai tinka ir butui ir namui.
Description Į vidų atidaromi langai - tai populiariausi ir dažniausiai Europoje pasirenkami langai, dar vadinami Europietiško tipo langais. Į vidų atsidarantys mediniai langai atitinka griežčiausius Europos kokybės reikalavimus ir turi labai geras tiek šilumos, tiek garso izoliacijos savybes. Į vidų atidaromi langai puikiai tinka ir butui ir namui.

 

Mediniai langai gaminami ir iš "EURO 92", "EURO 78" ir "EURO 68" profilių sistemų. Naujos kartos "EURO" profilių kampai yra labiau užapvalinti. Tai ne tik geriau saugo langą nuo vandens ir purvo sankaupų, bet ir pagerina gaminio išvaizdą. Pagaminti iš "EURO" profilių langai yra stabilesni, lengviau prižiūrimi. Dėl patobulintos antros tarpinės šie langai pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Į vidų atidaromas langas gali būti išvalomas iš vidaus, nėra jokios papildomos rizikos. Atvertus langą užtikrinama puiki patalpos ventiliacija, grynas oras patenka į vidų, o tvirtai užfiksuotas atverstas langas neveikiamas vėjo gūsių. Taip pat galima mikroventiliacija, kai langas truputį atverčiamas ir užfiksuojamas, į patalpą minimaliai patenka gaivaus oro.

 

"EURO 92" - 92 mm rėmas, dvi deformacijai atsparios tarpinės ir vienos arba dviejų kamerų stiklo paketas užtikrina labai geras šilumines bei akustines charakteristikas.

 

"EURO 78" profilio plotis - 78 mm. Toks profilis tinka ypač dideliems langams. Jis yra net 10 mm platesnis ir 25% šiltesnis už IV 68 SOFTLINE. Galima įmontuoti trigubą stiklo paketą.

 

"EURO 68" profilių sistema puikiai tinka tiek buto, tiek namo langams, jos labai geros šilumos ir garso izoliacijos savybės. Profilio sistemos plotis - 68 mm.

          

                                 "EURO 92"                                             "EURO 78"                                                 "EURO 68"