kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Mediniai langai

Print
Gaminame aukštos kokybės EURO standarto langus, kurie pasižymi puikiomis šilumos laidumo ir patvarumo savybėmis. Tarpusavyje kruopščiai ir tinkamai parinktos šiuolaikinės sudėtinės dalys bei medžiagos leidžia gaminti ne tik standartinius, bet ir ypatingomis savybėmis pasižyminčius langus. Pavyzdžiui, akustiniai net iki 45dB triukšmo sulaikantys ar visą valandą atviroje +1000º C temperatūros liepsnoje nesudegantys mediniai gaminiai.
Description Gaminame aukštos kokybės EURO standarto langus, kurie pasižymi puikiomis šilumos laidumo ir patvarumo savybėmis. Tarpusavyje kruopščiai ir tinkamai parinktos šiuolaikinės sudėtinės dalys bei medžiagos leidžia gaminti ne tik standartinius, bet ir ypatingomis savybėmis pasižyminčius langus. Pavyzdžiui, akustiniai net iki 45dB triukšmo sulaikantys ar visą valandą atviroje +1000º C temperatūros liepsnoje nesudegantys mediniai gaminiai. 

MEDIENA

Mediniai langai yra gaminami iš aukštos kokybės šiaurės šalių pušies, raudonmedžio (meranti ir mahagoni) bei eglės. Jums pageidaujant, langus bei duris pagaminsime ir iš kitų tradicinių (ąžuolo, maumedžio) arba egzotiškų (hemlock, oregon, white saraya ir kt.) medienos rūšių.Naudojame trijų sluoksnių klijuotą tašą, kuris yra ypač tvirtas bei atsparus deformacijoms. Jis suklijuotas iš trijų atskirų ruošinių – radialinio pjovimo lentų, naudojant drėgmei atsparius klijus. Jame visiškai nėra šakų. Toks tašas neturi net menkiausios galimybės išlinkti, suktis ar išilgai skilti. Trijų sluoksnių klijuotos medienos panaudojimas gaminant medinius langus ir duris užtikrina jų atsparumą deformacijoms, o išorinių sluoksnių radialinis ar pusiau radialinis pjovimas apsaugo lango ar durų paviršių nuo skilinėjimo.
PROFILIAI

Mediniai langai gaminami iš IV-68 SOFT-LINE ir IV-78 SOFTLINE profilių. Naujos kartos SOFTLINE profilių kampai yra labiau užapvalinti. Tai ne tik geriau saugo langą nuo vandens ir purvo sankaupų, bet ir pagerina gaminio išvaizdą. Pagaminti iš SOFTLINE profilių langai yra stabilesni, lengviau prižiūrimi. Dėl patobulintos antros tarpinės šie langai pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.

IV-68 SOFTLINE profilis puikiai tinka tiek buto, tiek namo langams, jo labai geros šilumos ir garso izoliacijos savybės. Jo plotis - 68 mm. IV-78 SOFTLINE profilio plotis - 78 mm. Toks profilis tinka ypač dideliems langams. Jis yra net 10 mm platesnis ir 25% šiltesnis už IV 68 SOFTLINE. Galima įmontuoti trigubą stiklo paketą.

 DAŽYMAS

Vienas iš sudėtingiausių langų gamybos procesų yra dažymas. Šio proceso kokybei užtikrinti naudojame vokiškus dažus, įrengimus ir technologijas. Langų staktos ir varčios yra impregnuojamos mirkymo būdu, leidžiant cheminėms medžiagoms, apsaugančioms medieną nuo drėgmės patekimo į vidinius gaminių sluoksnius, įsigerti kaip galima giliau. Vėliau jau nušlifuoti, nugruntuoti bei papildomu apsauginiu tarpiniu sluoksniu padengti gaminiai yra dažomi akriliniais vandens pagrindu sukurtais dažais ir lakais.  Toks kruopštus dažymas užtikrina, kad langų mediena bus ilgam apsaugota nuo neigiamo atmosferos poveikio ir pasirinktas spalvinis sprendimas išliks toks pat ryškus, neišblukęs ir džiuginantis akis kaip ką tik nudažytų gaminių.

APKAUSTAI

Mediniai langai yra kaustomi vokiškais apkaustais, kurie garantuoja net iki 20 000 nepertraukiamų darbo ciklų. Be to, tenkinant įvairius klientų poreikius yra galimos modernios stumdomos, stumdomos/susilankstančios, apsiverčiančios aplink savo ašį langų apkaustų sistemos. Esant reikalui, daugumą jų galima automatizuoti.

STIKLINIMAS

Langus stikliname Lietuvoje pagamintais stiklo paketais, kurių pasirinkimo įvairovė ir laisvė praktiškai neribojama. Yra įmanomi vienos ar dviejų kamerų, užpildytų inertinėmis dujomis, dažniausiai argonu, paketai iš skaidrių, selektyvių skaidrių, selektyvių tonuotų, laminuotų, laminuotų selektyvių, laminuotų tonuotų selektyvių, grūdintų, grūdintų tonuotų, saulė kontroliuojančių ir t.t. stiklų.