kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Medžio-aliuminio langai

Print
Medžio-aliuminio langai pasižymi tuo, kad, juos gaminant, išskirtinės medžio ir aliuminio savybės bei privalumai sujungiama į vieną bendrą nepakartojamą ir savo savybėm už visas kitas langų sistemas pranašesnį produktą. Didelis šilumą, jaukumą ir natūralumą reprezentuojančių medienos rūšių pasirinkimas vidinei langų pusei ir net keleto formų visiškai atmosferos poveikiui atsparaus aliuminio ekranas sukuria nepakartojamą saugumo ir komforto jausmą. Itin didelis spalvų lango išorinei pusei pasirinkimas suteikia galimybę realizuoti bet kurio kliento kūrybines mintis ir norus.
Description Medžio-aliuminio langai pasižymi tuo, kad, juos gaminant, išskirtinės medžio ir aliuminio savybės bei privalumai sujungiama į vieną bendrą nepakartojamą ir savo savybėm už visas kitas langų sistemas pranašesnį produktą. Didelis šilumą, jaukumą ir natūralumą reprezentuojančių medienos rūšių pasirinkimas vidinei langų pusei ir net keleto formų visiškai atmosferos poveikiui atsparaus aliuminio ekranas sukuria nepakartojamą saugumo ir komforto jausmą. Itin didelis spalvų lango išorinei pusei pasirinkimas suteikia galimybę realizuoti bet kurio kliento kūrybines mintis ir norus.

"EURO 78" ir "EURO 92" medžio-aliuminio langų linijos gaminamos naudojant iš trijų ir daugiau sluoksnių klijuotą medieną, suteikiančią ir užtikrinančią gaminių atsparumą deformacijai. 78 mm ir 92 mm rėmas, dvi deformacijai atsparios tarpinės ir vienos arba dviejų kamerų stiklo paketas užtikrina labai geras šilumines bei akustines savybes, o išorinis aliuminio ekranas Jūsų langą apsaugos nuo bet kokio atmosferos poveikio ir suteiks Jūsų namams išskirtinę išvaizdą. "EURO 78" ir "EURO 92" linijos langų vidaus ir išorės apdailą pasirenka užsakovas, kuriam siūlomos dažymo, lakavimo bei sendinimo apdailos langų vidui ir milteliniais dažais bet kuria RAL spalva dažytas išorinis aliuminio ekranas. Jokių ribų individualumui."EURO 78" langų linijos langų Šilumos perdavimo koeficiento U vertė su dviejų kamerų stiklo paketu ≤ 1.0 W/m²K."EURO 92" langų linijos langų Šilumos perdavimo koeficiento U vertė su dviejų kamerų stiklo paketu ≤ 0.89 W/m²K.