kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Medžio-bronzos langai

Print
Medžio-bronzos langai - išskirtiniams klientams, ieškantiems išskirtinių langų. Bronza kaustyti mediniai langai - tai patys žaviausi, tvirčiausi ir labiausiai iš kitų išsiskiriantys langai.
Description Medžio-bronzos langai - išskirtiniams klientams, ieškantiems išskirtinių langų. Bronza kaustyti mediniai langai - tai patys žaviausi, tvirčiausi ir labiausiai iš kitų išsiskiriantys langai.

Vienų iš seniausių išskirtinių statybos medžiagų - medžio ir bronzos - naudojama kompozicija langą paverčia neįkainojamu, su metais vis didesnę vertę įgaunančiu kūriniu. Medžio-bronzos langai Jums dovanos medžio šilumą bei natūralumą ir užtikrins visišką gaminio apsaugą nuo atmosferos poveikio - tai išskirtinis ilgaamžiškumas.

Šie langai - tinkamiausias sprendimas, įgyvendinant aukščiausios kokybės išskirtinės architektūros sprendimus, kurių estetika žavėsis ateities kartos. Medžio-bronzos langų išorės apdailą galima rinktis iš keleto išorinės apdailos rūšių - Bronzo Brunito, Bronzo Antico, Bronzo Ramato, kurios suteiks unikalią išvaizdą ir dar labiau sustiprins amžinybe alsuojančios bronzos ir geriausių medienos rūšių kompoziciją.