kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

"SASH" langai

Print
Tokie langai dar vadinami angliško tipo pakeliamais langais. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės ekologiškas medžiagas ir modernias technologijas, todėl šio tipo langus galime gaminti išskirtinių matmenų ir modelių.
Description Tokie langai dar vadinami angliško tipo pakeliamais langais. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės ekologiškas medžiagas ir modernias technologijas, todėl šio tipo langus galime gaminti išskirtinių matmenų ir modelių.

Naujos technologijos SASH langai tinka tiek modernaus dizaino šiuolaikiniam būstui, tiek istorinio paveldo pastatams. Originalūs pakeliamieji langai dažnai dekoruojami stiklajuostėmis, kurios gali būti instaliuojamos tiek stiklo paketo viduje, tiek išorėje. Tokie langai Jūsų būstui suteiks originalumo, jaukumo ir natūralumo įspūdį.

Žavaus, jaukaus dizaino langai leis Jums pamiršti skersvėjų keliamą triukšmą ir nerimą, kad lango stiklas gali būti sudaužytas ar kitaip sugadintas. Lango konstrukcija sudaryta iš dviejų įstiklintų varčių, kurios vertikaliai slankioja mediniu rėmu, palaikomos vežimėlių, kurių pusiausvyra užtikrinama naudojant švininį svarstį. Dėka spiralinių atsvarų lango varčia gali būti ir lygiagrečiai slankiojanti, ir atverčiama. Tokia lango konstrukcija ypatingai saugi esant skersvėjams.