kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Aprašymas
Rezultatai 1 - 13 iš 13

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai - Aluplast Ideal 4000 Classic

"Aluplast Ideal 4000 Classic" modelio langai - klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą Jūsų namuose.

Plastikiniai langai - Brügmann AD

"Brügmann AD" modelio langai - klasikiniai 5 kamerų, 73 mm pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų stiklinimui. Šie langai turi visus reikalavimus atitinkančius techninius duomenis, klasikinę išvaizdą bei patrauklią kainą. Vokiečių firmos "Brügmann AD“ langai yra patvarūs ir kokybiški, atsparūs klimato pokyčiams. Tai labai svarbu, žinant, kokių išbandymų mūsų namams teikia keturi metų laikai. Stiklo paketai - iš dviejų arba trijų skaidrių stiklų, su vienu energiją taupančiu selektyviniu stiklu, tarpas tarp stiklų užpildytas argono dujomis.

Plastikiniai langai - DECCO 70 N

Naujos kartos langams šiandien keliami aukšti reikalavimai - estetinė išvaizda, itin gera izoliacija nuo triukšmo, prailgintas eksploatavimo laikas, lengvas aptarnavimas, puiki šilumos izoliacija.

Plastikiniai langai - DECCO Thermicco

"Decco Thermicco” - 8 kamerų langai, turi neįprastai užapvalintą varčios liniją (gylis iki 101 mm) ir subtiliai suapvalintą rėmą (gylis iki 90 mm), kurių derinys sukuria estetišką lango visumą, o tai puikiai įsilieja į šiuolaikinę architektūrą.

Plastikiniai langai - REHAU Basic-Design

Ekonomiška ir alternatyvi 60 mm gylio sistema. Tai 3 profilių sistema skirta nebrangiems, tačiau kokybiškiems ir puikiai izoliuojantiems šilumą langams. Šių profilių gaminiuose numatytas gaminių ilgaamžiškumas, funkcionalumas ir ekonomiškumas išlaikant santykinai nedidelę gaminių kainą. Langai iš REHAU Basic-Design profilio labiausiai tinka tipinei statybai ir daugiabučiams namams.

Plastikiniai langai - REHAU Brillant-Design

Stilinga 70 arba 80 mm gylio sistema prabangiems gyvenamosios paskirties pastatams. REHAU Brillant-Design sujungia geras šilumos izoliacijos ir puikias dizaino savybes. Šios serijos langų profiliai dengiami trimis folijos sluokniais.

Plastikiniai langai - REHAU Brillant-Design MD

70 mm gylio profilių sistema prabangiems gyvenamosios paskirties pastatams. REHAU Brillant-Design MD profiliuose akcentuojama itin gera šilumos izoliacija. 70 mm gylio, 5 kamerų profilių, puikios garso izoliacijos savybės, vidinių tarpinių dėka, šilumos izoliacija dar labiau pagerėja.

Plastikiniai langai - REHAU GENEO®

Daugiausiai energijos yra prarandama per nesandarius langus ir fasadų elementus. REHAU kompanija siūlo patikimą išeitį - energiją taupančius, naujos kartos langų profilius. Šių gaminių rezultatas - visiškai nauja langų dimensija, kurią sudaro nauja REHAU aukščiausios klasės RAU-FIPRO profilių konstrukcija - REHAU GENEO. Iš pluošto junginių medžiagos Rau-Fipro pagamintas profilis "Geneo" siekiantis iki U rėmo, BW = 0,8W/m2K puikiai sulaiko šilumą. 86 mm pločio profilis beveik visada yra naudojamas be plieno armuotės. Šilumos tiltus, susidarančius dėl įprastai naudojamų metalo dalių, galima užmiršti.

Plastikiniai langai - REHAU Nordic-Design

Atsidaranti į lauką 120 mm gylio profilių sistema sukurta atsiliepiant į ypatingus klientų iš Skandinavijos šalių pageidavimus. Pagrindinis šių langų ypatumas yra galimybė langą atidaryti į lauką.

Plastikiniai langai - REHAU Thermo-Design

Klasikinė 60 mm gylio profilių sistema. 4 kamerų ir 60 mm gylio profilių sistema skirta nebrangiems, tačiau kokybiškiems ir puikiai izoliuojantiems šilumą langams.

Plastikiniai langai - REHAU Thermo-Design 70

Daugiakamerinė REHAU Thermo-Design 70 sistema siūlo ekonomišką ir įvairiapusišką sprendimą idealiame 70mm sistemos gylyje. Ši sistema tinka ir vienai šeimai skirtam būstui, ir dideliam objektui. REHAU siūlo plačią spalvinę gamą ir dekoratyvinį konstrukcijų apipavidalinimą iš REHAU Thermo-Design 70 profilių: nuo klasikinio balto iki beicuoto medžio variantų. Yra siūlomi du lango sąvaros tipai, leidžiantys Jums pasirinkti labiau tinkantį dizaino sprendimo variantą: tiesų ar įstrižą sąvaros profilį.

Plastikiniai langai - SCHÜCO Corona CT 70

Sistema "Corona CT 70" yra universali plastikinių langų sistema, išsiskirianti aukšto lygio šilumine izoliacija ir įvairiomis komponavimo variacijomis. Optimalią izoliaciją leidžia užtikrinti daugiakamerinė profilio konstrukcija, kurią sudaro penkios kameros ir padidintas 70 mm rėmo profilio storis (gylis). Panaudojus aplinkui esančias prikalamas tarpines ir labiau šilumą išsaugantį stiklą, pasiekiamas toks izoliacijos faktorius, kuris dar prieš keletą metų atrodė beveik nepasiekiamas.

Plastikiniai langai - VEKA Effectline

Tai visų pirma gera ir naudotojų įvertinta konstrukcija. Šios konstrukcijos medžiagos užtikrina naudojimo patikimumą ir komfortą namiškiams bet kokiomis sąlygomis. Kam galima pasiūlyti šios serijos langus? Visų pirma asmenims, ieškantiems kompromiso tarp kokybiško gaminio ir prieinamos kainos! Šios serijos langai dėl labai išplėtotos sistemos taip pat sudomins reiklesnius ir preciziškus asmenis. Šie langai atitinka visus įprastiems gyvenamiems namams ir dideliems statybiniams objektams keliamus reikalavimus.