kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Plastikiniai langai - DECCO Thermicco

Print
"Decco Thermicco” - 8 kamerų langai, turi neįprastai užapvalintą varčios liniją (gylis iki 101 mm) ir subtiliai suapvalintą rėmą (gylis iki 90 mm), kurių derinys sukuria estetišką lango visumą, o tai puikiai įsilieja į šiuolaikinę architektūrą.
langai_decco_80_24
Description "Decco Thermicco” - 8 kamerų langai, turi neįprastai užapvalintą varčios liniją (gylis iki 101 mm) ir subtiliai suapvalintą rėmą (gylis iki 90 mm), kurių derinys sukuria estetišką lango visumą, o tai puikiai įsilieja į šiuolaikinę architektūrą.

"Decco Thermicco” langų sistema yra netik unikalaus dizaino, bet taip pat yra ir viena iš šilčiausių šiandieninėje plastikinių langų rinkoje. Tačiau tai nereiškia, kad šių langų kaina yra didesnė už kitų gamintojų siūlomas langų sistemas. Tai leidžia efektyviau taupyti būsto šildymo išlaidas bei patenkinti ekonominius lūkesčius.

Šiuose languose montuojamos trys nepriklausomos sandarinimo tarpinės, kurios papildomai derinant lango sistemą su maksimaliai plačiu net iki 48 mm storio, dviejų kamerų stiklo paketu, suteikia patikimą apsaugą nuo triukšmo bei klimato poveikio. Tai leidžia sutaupyti nemažai energijos skiriamos būsto šildymui ko pasėkoje gerokai sumažinama aplinkos tarša. Todėl ši profilių sistema vis dažniau naudojama pasyvių namų statybos projektuose.

Nepaisant labai gerų termoizoliacinių savybių ir unikalaus dizaino, rėmas išlieka pakankamai siauras, tai leidžia patekti į Jūsų patalpas daugiau dienos šviesos, kas ypač svarbu naujos statybos būstuose.