kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Kas tai?
Tai universalios paskirties statiniai (karkasiniai pastatai), jau 90 metų statomi Jungtinės Amerikos Valstijose ir Vakarų Europos Šalyse.
Karkasinio pastato konstrukcijos pagrindiniai elementai:
- Karkasas – medinės santvaros (iki 24 m pločio), kolonos, grebėstai, spyriai.
- Išorės danga – valcuoto plieno danga, padengta apsauginiu – dekoratyviniu sluoksniu.
-  Komplektuojantys gaminiai – vartai, durys, langai, vent. kupolai, apšiltinimo ir dekoratyvinės dangos.
Karkasinio pastato konstrukcija leidžia pastatyti ekonomiškus, ilgaamžiškus (garantija iki 50 metų), tvirtus (vėjo ir sniego atsparumo koeficientai viršija Lietuvos numatytus 20-40%), universalios paskirties pastatus.Paskirtis
UAB “Roplastitus” pradėjo statyti Lietuvoje kolonų karkasinius pastatus. Tai pastatai, kurie pirminį pritaikymą atrado žemės ūkyje – pagrindinai gyvulių laikymui, įrengimų, šieno ar derliaus saugojimui. Šiam tikslui jie naudojami ir po šiai dienai statant kiaulidžių ir stambių raguočių kompleksus, pastatus žirgynams, angarus žemės ūkio technikos laikymui ir panašiai, bet šiandien ne žemės ūkio paskirties pastatai sudaro pagrindinę pastatų statybos rinkos dalį.
Nesuskaičiuojama karkasinių pastatų gausybė Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vakarų Europoje šiandien yra statoma šiuo metodu, įskaitant parduotuves, restoranus, ofisų
kompleksus, gamybinius ir komercinius pastatus. Mokyklos, bažnyčios, lėktuvų angarai, įvairaus tipo sandėliai, cechai, dirbtuvės gali būti pastatyti šiuo metodu.
Plačiausias įvairių medžiagų asortimentas gali būti panaudotas statant šio tipo karkasinius pastatus. Įvairiausios medžiagos gali būti panaudotos fasado užbaigimui, kad net dauguma žmonių neatskirtų karkasinio pastato nuo kitokios konstrukcijos pastato. Šiandien, turint įvairias apdailos medžiagas, kolonų karkasinis pastatas gali atrodyti kaip mūrinis, medinis ar tinkuotas pastatas už žymiai mažesnę kainą. Jie yra estetiškai išbaigti, ilgaamžiai ir geriau žiūrisi negu daugelis kitokio tipo pastatų.
Paslaugos
UAB “Roplastitus” gamina, parduoda ir montuoja karkasinius pastatus pagal Jūsų projektus arba užsakymus.
Galimi karkasinių paslaugų variantai ir trukmė:
1. Karkasinio pastato pardavimas, kai pagal suderintą projektą karkasinis pastatas gaminamas, komplektuojamas ir pristatomas į nurodytą vietą. Trukmė iki 20 d. d. nuo sutarties pasirašymo.
2. Karkasinio pastato gamyba ir montažas. Trukmė iki 50 d.d. nuo sutarties pasirašymo.


Karkasinio pastato konstrukcija
Karkasiniai pastatai – tai efektyvios konstrukcijos statinys, kuris pagrindinai sumontuotas iš medinių kolonų, medinių santvarų, grebėstų, spyrių ir apdangos. Svarbiausias konstrukcijos elementas yra stačiakampė medžio kolona. Prie kolonų, įmontuotų žemėje, montuojamos medinės santvaros. Šie du konstrukciniai elementai sudaro atsparias lenkimui pertvaras, kurios vėliau sustiprinamos kitais konstrukciniais elementais, kas ir padaro karkasinio pastato rėmą labai stangrų. Tokia konstrukcija padaro kolonų karkasinius pastatus labai atsparius gamtos poveikiams (vėjo ir sniego apkrovoms). Vėjo apkrova 38m/s, sniego 1.6 kN/m2.
Kolonų karkasinis pastatas – tai statybinė konstrukcija labai efektyvi šilumos taupymo požiūriu. Įsivaizduokite pastatą, kurio sienų konstrukcijų erdvėse galima sutalpinti pakankamai didelį termoizoliacinių medžiagų kiekį ir kad patys sienų konstrukcijos elementai (mediena) turi didelę šiluminę varžą dėl savo natūralių savybių. Taigi, yra galimybė į sienų erdves (15 cm pločio) sutalpinti jūsų pageidaujamą termoizoliacinių medžiagų kiekį (0,037 W/m2K).


Kodėl verta statyti
1. Kolonų karkasinių pastatų gamyba ir statyba labai ekonomiška:
- Nereikia griozdiškų juostinių pamatų;
- Dalis pastato (santvaros, kolonos) jau surinktos gamyboje, tai žymiai paspartina montavimo laiką.
2. Kolonų karkasiniai pastatai universalūs:
- Konstrukcija leidžia montuoti "šaltą" arba "šiltą" pastatą (šiluminė varža iki R-4.2
);
- Paskirtis: žemės ūkio (fermos, saugyklos, dirbtuvės, garažai), pramoninė (logistikos pastatai, gamyklos), komercinė (prekybos salės, sandėliai), individuali (garažai, dirbtuvės, ūkiniai pastatai);
- Pastato konstrukcija gali būti: linijinė, "L" formos, "U" formos, skirtingų lygių, perstumtų ašių;
- Pastato vidaus ir išorės apdailos medžiagos pramoninės paskirties pastatuose - plieno danga, individualios paskirties pastatuose - mediena, plastikas, spec. plokštės.
3. Kolonų karkasinių pastatų konstrukcija leidžia gauti standų (vėjo apkrova 38m/s, sniego 1.6 kN/m2), atsparų (garantija iki 50 metų) pastatą, kurį galima pristatyti įvairiais elementais, konstruktyvais su minimaliomis sąnaudomis.
4. Karkasinių pastatų elementus (santvaras) galima panaudoti rekonstruojant, renovuojant esamus pastatus (įrengiant tik stogą, perdangą ar sienos fragmentus).


Pastato gamyba ir komplektacija

Karkaso gamybai naudojama konstrukcinė, išdžiovinta spygliuočių mediena. Elementai projektuojami ir gaminami naudojant Mi Tek Industries (JAV, Švedija) sistemą, gamybos įrenginius ir jungimo elementus. Atitinka ES reikalavimus ir suteikiama 50 metų garantija
Sienų ir stogo išorei naudojama valcuoto trapecinio profilio plieno danga, padengta apsauginiu – dekoratyviniu sluoksniu. Suteikiama mažiausiai 10 metų garantija rūdijimui. Atitinka ES reikalavimus.


Atlikti darbai:
Druskos mišinio saugykla Biržuose


Multifunkcinis pastatas Vilniaus r.


Žemės ūkio technikos garažas Panevėžio r.


Veršidės rekonstrukcija Šiaudėnų k., Šilutės r.


Arklidės stogo rekonstrukcija Žuvintų k., Alytaus r.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 37 705900
Mob. tel.: 8 656 39353
El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Sukilėlių pr. 3/ Tvirtovės al. 21
LT-50166, Kaunas