kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Rezultatai 1 - 8 iš 8

Segmentiniai laiptai

LDK

LDK - tai dviejų segmentų laiptai, pagaminti iš aukščiausios kokybės pušies medienos. Sukurto mechanizmo dėka, laiptų LDK segmentai persistumia lygiagrečiai. Laiptai su tokio tipo veikimo mechanizmu nereikalauja lankstymo erdvės, kuri būna reikalinga trims ar keturiems laiptų segmentams išlankstyti. Lankstymo erdvės sutaupymas taip pat leidžia įmontuoti laiptus gilioje lubų angoje. Raudonos spalvos metalinis turėklas montuojamas prie kopėčių kampuočių padeda saugiai ir patogiai užlipti i palėpę.

LSF

Ugniai atsparūs laiptai skirti užlipti į pastogę (palėpę) ir sudaryti ugnies užtvarą kilus gaisrui patalpoje. Apsaugo nuo ugnies ir dūmų patekimo aukštus, neapimtus gaisro, tuo pačiu įgyja brangaus laiko pranašumą, reikalingo gaisrininkams atvažiuoti. Ugniai atsparūs laiptai savo savybių dėka suteikia žmonėms galimybę pasiekti vietas, kur jie jausis saugiai, kol atvažiuos gaisrininkai. Specialus mechanizmas leidžia pritaikyti laiptus patalpos aukščiui netrumpinant pačių laiptų. Žirklinis laiptų sulankstymo mechanizmas leidžia montuoti laiptus mažoje angoje lubose. Naudojant šoninius S formos dalių elementus sukurta elegantiška ir naujoviška laiptų išvaizda.

LST

Laiptai LST leidžia lengvai ir saugiai užlipti į pastogę (palėpę). Žirklinis laiptų sulankstymo mechanizmas leidžia montuoti laiptus mažoje angoje lubose, taip pat yra paprastas laiptų pritaikymas patalpos aukščiui, netrumpinant jų. Balto termoizoliacinio, 36mm storio ir šilumos laidumo koeficiento 1,1 W/m2k dangčio dėka sumažinamas šilumos nuostolis patalpose. Perimetrinė tarpinė užtikrina laiptų sandarumą. Žirklinis sulankstymo mechanizmas ir liuko dangčio blokavimas atidarius leidžia patogiai ir saugiai naudotis laiptais. Naudojant šoninius S formos dalių elementus sukurta elegantiška ir naujoviška laiptų išvaizda.

LTK Thermo

Apšiltinti laiptai – tai sudedami trijų segmentų laiptai, pagaminti iš aukščiausios kokybės pušies medienos. Termoizoliacinio, 66 mm storio dangčio dėka šie laiptai puikiai tinka patalpoms, kurios pasižymi dideliu temperatūrų skirtumu tarp šildomų gyvenamųjų, ir nešildomų patalpų. Laiptai LTK – tai puikus termoizoliacinis skydas, mažinantis šilumos nuostolius patalpose, kuriose jie yra sumontuoti.

LWF

Ugniai atsparūs laiptai skirti užlipti į pastogę (palėpę) ir sudaryti ugnies užtvarą kilus gaisrui patalpoje. Geri atsparumo ugniai parametrai leidžia montuoti laiptus tokiose vietose, kur reikalauja statybos ir priešgaisrinės saugos reikalavimai. Laiptų gamyboje naudojamos medžiagos ir speciali konstrukcija leido pasiekti išskirtinius atsparumo ugniai parametrus – EI = 30 min. Paprasta laiptų veikimo sistema, atviro liuko blokavimas užtikrina patikimą bei tvarkingą laiptų funkcionavimą ir supaprastina naudojimąsi. Užapvalinti mechanizmu elementai leidžia saugiai naudotis laiptais.

LWK Komfort

Palėpės laiptai LWK Komfort- tai sudedami segmentiniai laiptai, pagaminti iš aukščiausios kokybės pušies medienos. Standartiškai montuojamas termoizoliacinis liukas, padengtas baltos spalvos (iš abiejų pusių) plokšte, metalinis turėklas ir antgaliai “padai” (tik trijų segmentų laiptuose). Pakopos yra išsikišusios ir “atitrauktos” nuo liuko, tai leidžia patogiai atsistoti ir leidžia patogiai ir saugiai naudotis palėpes patalpomis. Raudonos spalvos metalinis turėklas montuojamas prie kopėčių kampuočių padeda saugiai ir patogiai užlipti i palėpę. Tamsiai rudos spalvos antgaliai sumontuoti ant paskutinio kopėčių segmento kaip laiptų užbaigimo elementas. Tai suteikia laiptams estetišką išvaizdą ir dėl atitinkamos formos pagerina kopėčių stabilumą.

LWM

Palėpės laiptai LWM leidžia lengvai ir saugiai užlipti į pastogę (palėpę). Pagaminti iš metalinių kopėčių ir terrmoizoliacinio liuko. Termoizoliacinio, 36mm storio ir šilumos laidumo koeficiento 1,1 W/m2k dangčio dėka sumažinamas šilumos nuostolis patalpose. Liuko užsidarymo vietoje stakta yra išfrezuota, o sumontuota griovelyje tarpinė užtikrina jo sandarumą. Laiptų gamybai panaudotos medžiagos bei jų konstrukcija leidžia lengvai, patogiai ir saugiai naudotis palėpės patalpomis. Dvigubas vyrių tvirtinimas ir uždaras šoninių elementų profilis – tai laiptų tvirtumo ir patikimumo garantija.

LWS Smart

Palėpės laiptai LWS Smart - tai sudedami segmentiniai laiptai, pagaminti iš pušies medienos. Standartiškai montuojamas termoizoliacinis liukas, padengtas smėlio spalvos (iš abiejų pusių) plokšte. Pakopos yra “atitrauktos” nuo liuko, tai leidžia patogiai atsistoti. Laiptai gali būti trijų ir keturių segmentų.