kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Sienų dangos
Rezultatai 1 - 9 iš 9

Sienų dangos

BPE 18

BPE 18 - tai tapecinio profilio plieninė danga pritaikyta tvirtinti prie pastatų fasadų. Dažniausiai šios dangos naudojama pramonės ir žemės ūkio paskirties pastatų fasadų apskardinimui. Dėl savo specifinio banguotumo ir nedidelio bangos aukščio (18 mm) primena medinę apdailą, todėl gali būti naudojama ir gyvenamųjų namų apskardinimui. BPE 18 dangas galima naudoti dengiant įvairius fasadus tiek horizontaliai, tiek vertikaliai bei 45° kampu.

Ekonomi

Ekonomi - tai populiariausia banguota skarda. Ji gali būti naudojama daug kur, nes nereikia sudėtingos laikančiosios konstrukcijos. Ekonomi - yra universali danga, ji turi kapiliarinį griovelį, todėl be sienų ji gali būti naudojama ir stogų dengimui. Be to ji, kaip ir Borga BPE 18 labai dažnai naudojama kaminų, parapetų ir kitų pastato elementų apskardinimui, kai stogo dengimui naudojama kita danga, pavyzdžiui Elegant.

PP 2

PP2 tai labai žemo profilio (bangelės aukštis 2mm) banguota skarda. Ją labai paprasta valyti, todėl naudojama tose pramonės šakose arba prekybos įmonėse, kur švara yra vienas svarbiausių reikalavimų, ypač maisto pramonėje. Be to ši profiliuota plieninė danga naudojama vidaus sienų, lubų, durų, vartų ir kitų nedidelių plokštumų apskardinimui.

Skalūno plokštelė Del Carmen

Naudojama stogams bei namų fasadams. Atrinkimo klasė: 5-7 mm First Išmatavimai: 500 x 250 mm

Skalūno plokštelė Domiz

Naudojama stogams bei namų fasadams.

Skalūno plokštelė Matacouta

Naudojama stogams bei namų fasadams. Atrinkimo klasė: 7-9 mm Standard Išmatavimai: 320 x 220 mm

VP 45

VP 45 - tai sienų danga, naudojama didesnių pastatų fasadams apskardinti, pavyzdžiui pramoniniams cechams ir sandėliams. Šios dangos yra solidesnės išvaizdos ir pritaikytos didesniems sienų iškilimams.

VVP 18

VVP 18 - tai trapecinio profilio plieninė danga pritaikyta tvirtinti prie pastatų fasadų. Dažniausiai ši danga naudojama pramonės ir žemės ūkio paskirties pastatų fasadų apskardinimui. Tačiau dėl savo specifinio banguotumo ir nedidelio bangos aukščio (18 mm) primena medinę apdailą, todėl gali būti naudojamos ir gyvenamųjų namų apskardinimui. VVP 18 dangą galima naudoti įvairiems fasadams dengti, ją galima naudoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai bei 45° kampu.

VVP 45

VVP danga buvo specialiai sukurta dengti sienoms. VVP 45 - tai sienų danga, naudojama didesnių pastatų fasadams apskardinti, pavyzdžiui pramoniniams cechams ir sandėliams. Šios dangos yra solidesnės išvaizdos ir pritaikytos didesniems sienų iškilimams.