kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Šiferis

Rezultatai 1 - 8 iš 8

Šiferis

Banguoti lakštai Baltijos banga

Baltijos banga - tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Dėl to dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė.

Banguoti lakštai EuroFala (standartiniai)

Šiferis Cembrit EuroFala naudojamas stogų dengimui ir fasadų apdailai. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12 laipsnių.

Banguoti lakštai EuroFala CO/HO

Šiferis EuroFala naudojamas stogų dengimui ir fasadų apdailai. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12 laipsnių.

Banguoti lakštai Expressiva

Unikalus, rinkoje analogų neturintis produktas. Lakštų išskirtinumas - blizgus vario spalvos paviršius. Matmenys: 920 x 585 mm

Banguoti lakštai Gotika

Eternit Baltic Gotika lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų.

Banguoti lakštai Klasika L

Klasika L lakštai turi tokį pat ilgį ir plotį kaip ir senieji asbestiniai lakštai. Šie lakštai yra pakankamai dideli, kad jais būtų galima dengti didelio ploto stogus, tačiau pakankamai patogūs, kad jų dengimui nereikėtų didelių investicijų į įrangą.

Banguoti lakštai Klasika M

Trumpiausi Klasika serijos lakštai puikiai dera ant vidutinio ploto stogų. Klasika M yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą.

Banguoti lakštai Klasika XL

Klasika XL - pinigus ir laiką taupanti stogo danga. Vienu lakštu uždengiama net pustrečio kvadratinio metro plotas. Tai leidžia greitai uždengti didelio ploto stogus.