kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Stogų priedai
Rezultatai 1 - 6 iš 6

Stogų priedai

Aerozoliniai dažai

Aukštos kokybės renovuojantys purškiami aerozoliniai dažai skirti plienui bei kitiems metaliniams paviršiams atnaujinti, kurie buvo padengti plastisoliniais, PCV, PVF2 ar polisteriniais dažais. Dažai yra ypač atsparūs atmosferos poveikiui. Džiūsta atviroje patalpoje. Tiekiami visų Borga stogo dangos spalvų. Dažai būtini taisant mažus mechaninius dangos pažeidimus.

Lankstiniai

Siūlome didelį spektrą standartinių lankstinių kartu su kitais priedais. Kartu su pasirinkto stogo profiliu Jūs galite gauti reikiamą kiekį lankstinių, kuriuos iš karto galėsite montuoti. Lankstiniai yra padaryti iš to paties metalo kaip stogo profilis. Lankstiniai yra labai svarbus norint užbaigti stogo dengimą bei sukurti gražų galutinį vaizdą. Jei Jūs nerandate tinkamo produkto tarp mūsų standartinių gaminių, mes galime pagaminti pagal Jūsų reikalavimus pritaikytus tik Jūsų stogui.

Pokraiginės tarpinės

Pokraiginės tarpinės yra naudojamos sandarinant stogų kraigus, tarp stogo ir dangos bei tarp lankstinių ir stogo dangos. Tarpinės profilis priklauso nuo pasirinktos stogo dangos, tarpinės yra individualiai pritaikytos prie Borga stogo dangų.

Stogų hermetikas

Borga stogų hermetikas yra atsparus įvairiems atmosferos pokyčiams. Skirtas plieninių falcinių, keraminių, bituminių ir kitų rūšių stogų plokštumų sandarinimui. Taip pat jungimo vietų tarp stogo dangos ir elementų sandarinimui. Lietaus nuvedimo latakų bei lietvamzdžių sandarinimui. Puikiai limpa prie daugumos statyboje naudojamų paviršių. Tinka visiems ne akytiems sausiems paviršiams. Formuoja tvirtą, atsparų bei dažomą paviršių. Sudėtyje nėra asbesto.

Ventiliaciniai kaminėliai

Kūginis ventiliacinis kaminėlis HV 110 naudojamas sanitarinei ventiliacijai. Jis taip pat gali būti naudojamas stogo ir stogo erdvės ventiliacijai. Jis yra pagamintas ant bazinės plokštumos kuri yra pritaikyta Borga Elegant profilio stogams. Jis atitinka ir pagal formą, ir pagal spalvą. Status vamzdelis yra iškišamas ne mažiau nei 95 mm matuojant nuo žemiausio profilio. Tokiu būdu jis yra lengvai integruojamas į stoga ir duoda gerus rezultatus. Speciali gobtuvo forma neleidžia vandeniui bei sniegui patektu į vidų. Ventiliacinio kaminėlio dizainas yra patrauklus bei praktiškas. Siekiant išvengti kondensavimosi galime pristatyi ir apšildintą kaminėlį.