kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Ventiliaciniai kaminėliai

Print
Kūginis ventiliacinis kaminėlis HV 110 naudojamas sanitarinei ventiliacijai. Jis taip pat gali būti naudojamas stogo ir stogo erdvės ventiliacijai. Jis yra pagamintas ant bazinės plokštumos kuri yra pritaikyta Borga Elegant profilio stogams. Jis atitinka ir pagal formą, ir pagal spalvą. Status vamzdelis yra iškišamas ne mažiau nei 95 mm matuojant nuo žemiausio profilio. Tokiu būdu jis yra lengvai integruojamas į stoga ir duoda gerus rezultatus. Speciali gobtuvo forma neleidžia vandeniui bei sniegui patektu į vidų. Ventiliacinio kaminėlio dizainas yra patrauklus bei praktiškas. Siekiant išvengti kondensavimosi galime pristatyi ir apšildintą kaminėlį.
Description Kūginis ventiliacinis kaminėlis HV 110 naudojamas sanitarinei ventiliacijai. Jis taip pat gali būti naudojamas stogo ir stogo erdvės ventiliacijai. Jis yra pagamintas ant bazinės plokštumos kuri yra pritaikyta Borga Elegant profilio stogams. Jis atitinka ir pagal formą, ir pagal spalvą. Status vamzdelis yra iškišamas ne mažiau nei 95 mm matuojant nuo žemiausio profilio. Tokiu būdu jis yra lengvai integruojamas į stoga ir duoda gerus rezultatus. Speciali gobtuvo forma neleidžia vandeniui bei sniegui patektu į vidų. Ventiliacinio kaminėlio dizainas yra patrauklus bei praktiškas. Siekiant išvengti kondensavimosi galime pristatyi ir apšildintą kaminėlį.

Aprašymas:
9000 mm2 nuožulniems stogams 8° - 50° gali būti tiekiami bet kokiam profiliui.
Jie gali buti:
- solo - neįzoliuotas Ø 110 mm vamzdis
- iso - izoliuotas Ø110 mm vamzdis.
Galimas Ø 100 mm priedas.

Profiliai:
Bazinė plokštuma yra pritaikyta Borga Elegant stogų profiliui.

Medžiagos:
Ventiliacinis kaminėlis - Stipriai suspaustas polistirenas
Priedas - Stipriai suspaustas polistirenas
Izoliacija - Išplėstas polistirenas 
Lankstus vamzdis 450 mm - Polietilenas
Lankstus vamzdis 500 mm - Polietilenas

Spalvos:
Ventiliaciniai kaminėliai yra tiekiamai tokios pat splavos kaip ir Borga Elegant profiliai: juoda, ruda, vyšninė, raudona, plytinė.