kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Rezultatai 1 - 6 iš 6

Žaliuzės

Apsauginės žaliuzės

Naudojami 37 mm, 41 mm, 55 mm, 77 mm aliuminio profiliai ir 41 mm aliumininis ekstrudinis (lietas) profilis. Visi profiliai užpildyti pliuretano puta, kuri užtikrina didesnę šilumos varžą. Dėžės ir kreipiančiosios pagamintos iš lankstytų aliuminio lakštų.

Horizontalios žaliuzės

Horizontaliosios žaliuzės gali būti montuojamos lango ertmėje tarp stiklų (jei ertmės plotis didesnis nEI 2,50 cm) ( Vidinės hor. žaliuzės ). Taip sumontuotos žaliuzės padidina lango šiluminę varžą, jos ilgai išlieka švarios ir neuždengia palangės.

Roletai paprasti

Lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango. Jų pagalba galima reguliuoti patalpos apšvietimą pagal poreikius.

Roletai plastikiniams langams

Tai roletai, pritaikyti specialiai PVC arba mediniams langams su stiklo paketu. Varstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo specialių kreipiančiųjų pagalba.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Gaminami stacionarūs tinkleliai - rėmeliai. Tinkleliai fiksuojami iš lauko pusės, užlenkiant kabliukus. Siūlome baltos ir rudos spalvos rėmelius.

Vertikalios žaliuzės

Vertikaliosios žaliuzės montuojamos ant lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų. Jomis galima ne tik uždengti langą ar duris, bet ir atskirti patalpos dalį.