kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Rezultatai 1 - 3 iš 3

Stoglangiai ir sandarinimo tarpinės

FTP-W

Apverčiamas FTP-W langas - tai padidinto atsparumo drėgmei langas. Šis langas yra keturis kartus dažytas poliuretaniniais baltos spalvos dažais. Dažų sluoksnis, bei papildomai užsandarinti rėmo kampai puikiai apsaugo medieną nuo drėgmės. Langai FTP-W montuojami patalpose, kur vyrauja didelė oro drėgmė, -pavyzdžiui, virtuvėje arba vonioje. Taip pat šį langą galima montuoti patalpose, kur klientas pageidauja turėti, baltą, reikalaujanti minimalios priežiūros langą, -pavyzdžiui, viešbučiuose.

FTS-V, FTP-V

Apverčiamas langas FT yra populiariausia stogo langų konstrukcija.Dėl specialios lankstų, esančių ties lango viduriu, konstrukcijos, langą galima fiksuoti pravertą arba apsukti apie ašį 180° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą.

FTT

Apverčiamas FTT Thermo langas – tai inovacinis ir specializuotas lango konstrukcijos sprendimas. Langas pasižymi ypač geru šilumos pralaidumo koeficientu - Ulango = 0,94 W/m2K. Šis langas puikiai tinka montuoti patalpose, kur ypatingai norima taupyti šilumą. Lango FTT Thermo konstrukcijoje naudojamas dviejų kamerų ypatingai šilumą taupantis stiklo paketas ir apie 30% storesnė pušies medienos varčia. Kad FTT „Termo“ langai padėtų taupyti energiją, juos reikia tinkamai sumontuoti, naudojant specialius tam skirtus FAKRO montavimo priedus: difuzines tarpines XDP ir garo izoliacines tarpines XDS.