kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

FTS-V, FTP-V

Print
Apverčiamas langas FT yra populiariausia stogo langų konstrukcija.Dėl specialios lankstų, esančių ties lango viduriu, konstrukcijos, langą galima fiksuoti pravertą arba apsukti apie ašį 180° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą.
Description Apverčiamas langas FT yra populiariausia stogo langų konstrukcija.Dėl specialios lankstų, esančių ties lango viduriu, konstrukcijos, langą galima fiksuoti pravertą arba apsukti apie ašį 180° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą. Rankena, esanti lango apačioje, leidžia lengvai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas. Orlaidė įmontuota staktoje nesumažina efektyvaus lango ploto, todėl Fakro langas turi iki 6% didesnį įstiklinimo plotą, palyginus su kitais panašių matmenų stogo langais. Tai leidžia geriau apšviesti patalpą. Būna dvejų tipų: FTS-V, FTP-V, besiskiriančių techniniais parametrais bei priedais. Languose naudojami naujo dizaino išoriniai profiliai. Presuojami, apvalintais kraštais aliuminio skardos profiliai dar patobulino lango išorės estetiką.

Lango savybės:

  • Langas turi termoizoliacinį stiklo paketą;
  • Langai gaminami iš pušies medienos, impregnuotos vakume, lakuotos akriliniu laku;
  • Languose FTS-V montuojama orlaidė V10, o languose FTP-V montuojama orlaidė V40P
  • Rankenos, esančios lango apačioje, konstrukcija leidžia dvi lango pravėrimo padėtis, tokiu būdu patalpa papildomai vėdinama, taip pat leidžia patogiai atidaryti langą;
  • Langas gali būti montuojamas stoge su 15° - 90° nuolydžio kampu;
  • Langas montuojamas stogo šlaite kartu su sandarinimo tarpine;
  • Langas turi įvairiausių priedų.