kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

FTT

Print
Apverčiamas FTT Thermo langas – tai inovacinis ir specializuotas lango konstrukcijos sprendimas. Langas pasižymi ypač geru šilumos pralaidumo koeficientu - Ulango = 0,94 W/m2K. Šis langas puikiai tinka montuoti patalpose, kur ypatingai norima taupyti šilumą. Lango FTT Thermo konstrukcijoje naudojamas dviejų kamerų ypatingai šilumą taupantis stiklo paketas ir apie 30% storesnė pušies medienos varčia. Kad FTT „Termo“ langai padėtų taupyti energiją, juos reikia tinkamai sumontuoti, naudojant specialius tam skirtus FAKRO montavimo priedus: difuzines tarpines XDP ir garo izoliacines tarpines XDS.
Description Apverčiamas FTT Thermo langas – tai inovacinis ir specializuotas lango konstrukcijos sprendimas. Langas pasižymi ypač geru šilumos pralaidumo koeficientu - Ulango = 0,94 W/m2K. Šis langas puikiai tinka montuoti patalpose, kur ypatingai norima taupyti šilumą. Lango FTT Thermo konstrukcijoje naudojamas dviejų kamerų ypatingai šilumą taupantis stiklo paketas ir apie 30% storesnė pušies medienos varčia. Kad FTT „Termo“ langai padėtų taupyti energiją, juos reikia tinkamai sumontuoti, naudojant specialius tam skirtus FAKRO montavimo priedus: difuzines tarpines XDP ir garo izoliacines tarpines XDS.

Lango savybės:

  • Pušies medienos varčia apie 30% storesne nei standartinio lango, padidina viso lango patvarumą ir termoizoliaciją;
  • Dviejų kamerų ypač šilumą taupantis stiklo paketas Ustiklo=0.5W/m2K;
  • “Šilti” stiklo paketo rėmeliai TGI gaminami iš plastiko, kurio viduje yra plienas.
  • Atitinkamai suformuota TGI rėmelio forma garantuoja didelį hermetiškumą ir mažą šilumos laidumą;
  • Keturios sandarinimo tarpinės pagamintos iš aukščiausios rūšies, ypač elastingos ir stangrios medžiagos, jos geriau priglunda prie stiklo ir dar labiau mažina šilumos nuostolius;
  • Langas turi standartinius išorinius priedus.
  • Atsižvelgiant į platesnį varčios rėmą, vidinių priedų matmenys turi būti modifikuoti, juos pritaikant FTT langui.
  • Tokius priedus galima užsisakyti individualiai.