kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Garažo vartai - MEDŽIO SPALVOS VIDURIO JUOSTA

Print
Šio dizaino vartų segmentai gaminami su juosta per vidurį, kuri dalina kiekvieną sekciją į 2 dalis, taip sukuriant plačių lentų (25 cm) įspūdį. Segmentai padengti medžio rašto UV spinduliams atsparia PVC danga. Tai vienas populiariausių stilių Europoje. Standartinis vartų dydis iki 6 m pločio ir 2,75 m aukščio.
Description Šio dizaino vartų segmentai gaminami su juosta per vidurį, kuri dalina kiekvieną sekciją į 2 dalis, taip sukuriant plačių lentų (25 cm) įspūdį. Segmentai padengti medžio rašto UV spinduliams atsparia PVC danga. Tai vienas populiariausių stilių Europoje. Standartinis vartų dydis iki 6 m pločio ir 2,75 m aukščio.

midline1.jpg          Wood - MidRib

Medžio spalvos su vidurio juosta vartų segmentai išorės pusėje turi lygų nefaktūrinį paviršių ir yra šviesaus, seno arba auksinio ąžuolo spalvos.

                    

šviesus ąžuolas          senas ąžuolas              auksinis ąžuolas

Vartų segmentai turi ištisinį 40 mm PU apšiltinimo sluoksnį.

Daugiasluoksnė vartų sekcijas dengiančio plieno apsauga:

1 - didelio tankio poliuretanas;

2 - lakštinis plienas;

3 - cinko sluoksnis;

4 - fosfatinio grunto sluoksnis;

5 - UV atspari medžio rašto PVC danga.Vartų segmentams suteikiama 10 metų garantija nuo prarūdijimo.

Vartų konstrukcijos tipas R40 - bėgių sistema pateikiama pilnai surinkta su "tension" (tempimo) tipo spyruoklėmis, trosais ir kitais priedais. R40 tipo konstrukcijos vartai labai paprastai ir greitai sumontuojami. Maksimalūs tokių vartų matmenys 3x2,65 m.

Konstrukcijos tipas R40

Vartų konstrukcijos tipas TL - vartuose sumontuotos "torsion" (sukimo) tipo spyruoklės, kurios užtikrina gerą vartų balansą nepriklausomai nuo vartų išmatavimų ar juose sumontuotų praėjimo durų.

Konstrukcijos tipas TL

Šoninės durys. Galima įrengti vieningo stiliaus garažo vartus ir duris, esančias šalia vartų. Durys gaminamos iš tokių pat medžiagų, kaip ir vartai. Durų stakta pagaminta iš galvanizuoto dažyto plieno ir gali būti montuojama angos priekyje, viduryje arba už angos. Komplekte taip pat yra durų uždarytuvas, spyna bei rankenos.

Šoninės durys

Praėjimo durelės vartuose. Kai nėra galimybės įrengti šonines duris, galima į vartus įmontuoti praėjimo dureles. Naujo modelio durelės su žemu slenksčiu - patogu įvežant per duris dviračius ar karučius.

Praėjimo durelės

Langų išdėstymas vartuose:

- dekoratyvūs langai sekciniams vartams suteiks individualumo ir išskirtinumo

      

     standartinis                   "cross"                                                                    "sunrise"

- dvigubo akrilo paketai gali būti skaidraus, matinio arba grublėto stiklo

          

     skaidrus                   matinis                  grublėtas

- vietoj atskirų langelių galima sumontuoti įstiklintą sekciją, kurią sudaro akrilo paketas ir anoduoto aliuminio rėmas, kurį galima nudažyti vartų spalva