kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Garažo vartai - MIKROJUOSTOS

Print
Mikrojuostos stiliaus vartai, gofruoti 5 mm bangelėmis, tampa populiarūs modernios, minimalistinės architektūros statiniuose. Šie vartai atrodo išskirtinai elegantiški, įkomponavus juose dekoratyvinius nerūdijančio plieno langelius. Standartinis vartų dydis iki 6 m pločio ir 3 m aukščio.
Description Mikrojuostos stiliaus vartai, gofruoti 5 mm bangelėmis, tampa populiarūs modernios, minimalistinės architektūros statiniuose. Šie vartai atrodo išskirtinai elegantiški, įkomponavus juose dekoratyvinius nerūdijančio plieno langelius. Standartinis vartų dydis iki 6 m pločio ir 3 m aukščio.

            MicroRib

Standartinė vartų spalva RAL 9016. Jums pageidaujant, vartai gali būti nudažyti ir RAL paletės spalvomis.gofruotas paviršius

Vartų segmentai turi ištisinį 40 mm PU apšiltinimo sluoksnį.

Daugiasluoksnė vartų sekcijas dengiančio plieno apsauga:

1 - didelio tankio poliuretanas;

2 - lakštinis plienas;

3 - cinko sluoksnis;

4 - fosfatinio grunto sluoksnis;

5-6 - apdailinis poliesterio sluoksnis, ilgalaikis ir nereikalaujantis papildomos priežiūros.Vartų segmentams suteikiama 10 metų garantija nuo prarūdijimo.

Vartų konstrukcijos tipas R40 - bėgių sistema pateikiama pilnai surinkta su "tension" (tempimo) tipo spyruoklėmis, trosais ir kitais priedais. R40 tipo konstrukcijos vartai labai paprastai ir greitai sumontuojami. Maksimalūs tokių vartų matmenys 3x2,65 m.

Konstrukcijos tipas R40

Vartų konstrukcijos tipas TL - vartuose sumontuotos "torsion" (sukimo) tipo spyruoklės, kurios užtikrina gerą vartų balansą nepriklausomai nuo vartų išmatavimų ar juose sumontuotų praėjimo durų.

Konstrukcijos tipas TL

Šoninės durys. Galima įrengti vieningo stiliaus garažo vartus ir duris, esančias šalia vartų. Durys gaminamos iš tokių pat medžiagų, kaip ir vartai. Durų stakta pagaminta iš galvanizuoto dažyto plieno ir gali būti montuojama angos priekyje, viduryje arba už angos. Komplekte taip pat yra durų uždarytuvas, spyna bei rankenos.

Šoninės durys

Praėjimo durelės vartuose. Kai nėra galimybės įrengti šonines duris, galima į vartus įmontuoti praėjimo dureles. Naujo modelio durelės su žemu slenksčiu - patogu įvežant per duris dviračius ar karučius.

Praėjimo durelės

Langų išdėstymas vartuose:

- dekoratyvūs langai sekciniams vartams suteiks individualumo ir išskirtinumo

          

     standartinis                     "cross"                                                                      "sunrise"

- dvigubo akrilo paketai gali būti skaidraus, matinio arba grublėto stiklo

          

     skaidrus                   matinis                  grublėtas

- vietoj atskirų langelių galima sumontuoti įstiklintą sekciją, kurią sudaro akrilo paketas ir anoduoto aliuminio rėmas, kurį galima nudažyti vartų spalva