kontaktai telefonas (8-37) 70 59 00, +370 65639353

kontaktai email info@roplastgroup.lt

Roplastgroup

Pramoniniai vartai - TL PRAMONINIAI

Print
TL pramoniniai vartai nepakeičiami patalpoms, kur reikalingas natūralus apšvietimas ar įrengta ekspozicija. Skaidrios sekcijos aliuminio rėmas gali būti anoduotas, padengtas medžio rašto plėvele arba nudažytas bet kuria RAL paletės spalva. Vartai gaminami iki 40 m2 ploto.
Description TL pramoniniai vartai nepakeičiami patalpoms, kur reikalingas natūralus apšvietimas ar įrengta ekspozicija. Skaidrios sekcijos aliuminio rėmas gali būti anoduotas, padengtas medžio rašto plėvele arba nudažytas bet kuria RAL paletės spalva. Vartai gaminami iki 40 m2 ploto.

                    

Dvigubo akrilo paketai sekcijose gali būti skaidraus, matinio arba grublėto stiklo. Taip pat gaminamos sekcijos su tamsintais trijų sluoksnių apsauginiais stiklais. 

          

     skaidrus                   matinis                  grublėtas

Vartų konstrukcijos tipas TL - vartuose sumontuotos "torsion" (sukimo) tipo spyruoklės, kurios užtikrina gerą vartų balansą nepriklausomai nuo vartų išmatavimų ar juose sumontuotų praėjimo durų.

Konstrukcijos tipas TL

Šoninės durys. Galima įrengti vieningo stiliaus garažo vartus ir duris, esančias šalia vartų. Durys gaminamos iš tokių pat medžiagų, kaip ir vartai. Durų stakta pagaminta iš galvanizuoto dažyto plieno ir gali būti montuojama angos priekyje, viduryje arba už angos. Komplekte taip pat yra durų uždarytuvas, spyna bei rankenos.

Šoninės durys

Praėjimo durelės vartuose. Kai nėra galimybės įrengti šonines duris, galima į vartus įmontuoti praėjimo dureles. Naujo modelio durelės su žemu slenksčiu - patogu įvežant per duris dviračius ar karučius.

 Praėjimo durelės

Pramoniniai vartai gali būti gaminami naudojant įvairias skaidrių ir standartinių panelių kombinacijas.